Lenovo Professional Wireless Rechargeable Keyboard | Keyboard | Wireless | Bluetooth | Lithuanian | Grey
- TootjadLenovo
- Mudel: 4Y41R64543
- Saadavus: 5
-
88€
Lenovo Professional Wireless Rechargeable Keyboard | Keyboard | Wireless | Bluetooth | Lithuanian | Grey
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 495.00 mm |
| Gross height (mm) | 42.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 129.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Klaviatuuri paigutus | Lithuanian |
| Net weight | 0.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 322 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 59.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | Professional Wireless Rechargeable Keyboard |
| Tagantvalgustus | No |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





